Mýdla, svíčky, koupelové soli, látkové výrobky, dřevěné výrobky, keramické výrobky, magnetické výrobky, skleněné a porcelánové výrobky

  E-mail:       Heslo:  
0,- Kč vč. DPH  / 0 Ks 

CHRPA SOCIÁLNÍ FIRMA SLEZSKÉ DIÁKONIE O.P.S.

O nás

Naši společnost jsme založili na jaře roku 2008 za účelem zaměstnávání osob se zdravotním postižením, rozvíjením jejich schopností a dovedností. Jelikož v dnešní době nechce téměř nikdo tyto lidi zaměstnávat, proto jsme chtěli ukázat, že i tyto osoby jsou pro společnost přínosem a pracovat nejen chtějí, ale také umí.

Vyrábíme dárkové, reklamní předměty a bytové doplňky.
 Vše se u nás vyrábí ručně. Malujeme na porcelán, sklo, hedvábí a další materiály. Vyrábíme ručně malované hrnky, mísy, vázy, vizitkáře, polštáře, ubrusy, obrazy a mnoho dalších výrobků. Všechny tyto výrobky jsou vhodné jako dárkové předměty pro vaše známé, kamarády a rodinu. Jsou pěkným zpestřením vašeho interiéru.
Firmám nabízíme naše výrobky jako originální dárky pro vaše obchodní partnery a zaměstnance. Hledáte pro svou prodejnu nový originální sortiment? Obraťte se na nás.

Všechny naše výrobky prodáváme formou velkoobchodního a maloobchodního prodeje. Jsme plátci DPH.
Jsme schopni Vám namalovat téměř cokoliv na jakýkoliv materiál a předmět. (nápisy, logo, a podobně). Nabízíme výrobu reklamních a dárkových předmětů také na naší laserové gravírce. V zahradnictví pěstujeme a prodáváme sazenice letniček a zeleniny, okrasné dřeviny, skalničky a další rostliny. Provádíme údržbu zeleně pro firmy a širokou veřejnost.

Jsme chráněná dílna a firmám nabízíme nákupem našich výrobků a služeb náhradní plnění § 81 ZÁKONA č. 435/2004 Sb.
 
Chrpa sociální firma Slezské diákonie o.p.s.
www.chrpakrnov.cz
E-mail: chrpa@sdk.cz
IČ: 27839087
Adresa: Hlavní náměstí 29, Krnov 794 01; Tyršova 14, Ostrava
Sbírka listin: https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-firma?subjektId=213418


 

 Partneři projektu: Korálky Katlas; Ateliér fotodílna; Facebook marketing; Nejlevnější korálky; Jihlav city; Magnetické piktogramy; Sport Central; Start up Help