Mýdla, svíčky, koupelové soli, látkové výrobky, dřevěné výrobky, keramické výrobky, magnetické výrobky, skleněné a porcelánové výrobky

  E-mail:       Heslo:  
0,- Kč vč. DPH  / 0 Ks 

KORÁLKY KATLAS

Další informace a související témata
Internetový obchod Korálky Katlas se zaměřuje na prodej materiálu a pomůcek na výrobu bižuterie, tedy na prodej korálků, komponentů a návlekového materiálu z České republiky i ze světa.
Zboží nakupujeme přímo u výrobců nebo jejich oficiálních distributorů a chráníme tak zákazníky před velkoobchodními přirážkami. Náš internetový obchod vznikl za účelem snahy podpořit co nejvíce tvořivost zákazníků, proto nabízíme na našich stránkách zdarma více než 200 návodů na nejrůznější korálkové výrobky a pořádáme také tvořivé soutěže, ve kterých účastníci mohou získat poukazy na ještě výhodnější nákup materiálu v rámci našeho obchodu.

Více informací o našem internetovém obchodu naleznete zde - http://koralkykatlas.cz/content/4-o-nas
Webové stránky - http://koralkykatlas.cz/
Facebookové stránky - https://www.facebook.com/KoralkyKatlas
Pinterestové stránky - https://www.pinterest.com/KoralkyKatlas/

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu koralky@koralkykatlas.cz, případně nám můžete zanechat zprávu na našem facebooku, napsat vzkaz pomocí kontaktního formuláře na našich webových stránkách http://koralkykatlas.cz/contact-us, či přímo pomocí okna Live chatu (v pravém dolním rohu stránek) a nebo nám rovnou zavolejte na telefonní číslo 722 438 663.

 


 

 Partneři projektu: Korálky Katlas; Ateliér fotodílna; Facebook marketing; Nejlevnější korálky; Jihlav city; Magnetické piktogramy; Sport Central; Start up Help