Mýdla, svíčky, koupelové soli, látkové výrobky, dřevěné výrobky, keramické výrobky, magnetické výrobky, skleněné a porcelánové výrobky

  E-mail:       Heslo:  
0,- Kč vč. DPH  / 0 Ks 

PODMÍNKY PROVOZU

Níže uvedené Podmínky provozu byly v platnosti od spuštění projektu (rok 2015) do konce března 2017. Nyní projekt Pomáháme dárkem funguje na stránkách www.simira.cz.

PODMÍNKY PROVOZU:

Stránky www.pomahame-darkem.cz jsou místem, kde jsou prezentovány výrobky seniorů, osob se zdravotním postižením, pracovníků chráněných dílen, klientů terapeutických dílen, atd. Dále prezentují organizace, které poskytují těmto osobám služby.

www.pomahame-darkem.cz je místem, které zprostředkovává ve smyslu § 2445 občanského zákoníku prodej a nákup výrobků těchto osob. Provozovatel stránek není smluvní stranou uzavřené smlouvy.

Prodej (potvrzení objednávky, úhrada výrobku, zaslání výrobku, atd.) se odehrává pouze mezi prodávajícím (organizace, jejíž klient v rámci její činnosti výrobek zhotovil) a kupujícím (návštěvník stránek). Provozovatel stránek www.pomahame-darkem.cz ani výrobky neodesílá, ani nepřijímá platbu za výrobky. Provozovatelem stránek je fyzická osoba (Petr Šimandl).

Registrace na stránkách www.pomahame-darkem.cz je zdarma. Vystavení výrobků prodávajícího je zdarma.

Kupující neplatí provozovateli stránek žádný poplatek ani provizi za zprostředkování koupě. Výrobek uhradí kupující po potvrzení objednávky (předem na účet prodávajícího, při dodání na dobírku nebo hotově při osobním převzetí u prodávajícího) dle instrukcí prodávajícího.

Provozovatel stránek neprodává vlastní výrobky a není odpovědný za prodávané výrobky (parametry výrobku, dostupnost, vlastnosti, atd.). Provozovatel stránek není odpovědný za koupi, prodej, reklamaci, informace uváděné organizací či za případné spory mezi kupujícím a prodávajícím. Reklamace výrobků řeší kupující přímo s prodávajícím.

Informace o jednotlivých výrobcích a jejich fotografie jsou vždy dodávány organizací, která je prodejcem. Ta odpovídá za jejich správnost. Provozovatel stránek se nikterak nepodílí na jejich přípravě.

Provozovatel stránek si vyhrazuje právo vyloučit výrobky nebo prodávajícího z užívání stránek. Dále si vyhrazuje právo vstupovat do diskuzí k výrobkům a provozu stránek a případně je mazat. Provozovatel si vyhrazuje možnost změny fungování služby.

Veškeré údaje získané od zákazníků předá provozovatel stránek prodávajícímu za účelem potvrzení poptávky a následnému splnění kupní smlouvy. Provozovatel stránek je nepředává žádné další osobě.

Uživatelé stránek (prodejci, kupující) jsou povinni dodržovat právní řád ČR a jsou povinni jednat v právním styku poctivě.

Zasláním poptávky souhlasí kupující s těmito podmínkami. Vystavením zboží souhlasí organizace (prodávající) s těmito podmínkami.
 
 


 

 Partneři projektu: Korálky Katlas; Ateliér fotodílna; Facebook marketing; Nejlevnější korálky; Jihlav city; Magnetické piktogramy; Sport Central; Start up Help