Mýdla, svíčky, koupelové soli, látkové výrobky, dřevěné výrobky, keramické výrobky, magnetické výrobky, skleněné a porcelánové výrobky

  E-mail:       Heslo:  
0,- Kč vč. DPH  / 0 Ks 

POMOCNÉ TLAPKY O.P.S. - STARÝ PLZENEC

Obecně prospěšná společnost Pomocné tlapky se již od svého založení v únoru 2001 zabývá chovem, předvýchovou a výcvikem asistenčních psů. Vycvičené psy předáváme zdarma do dlouhodobého užívání tělesně postiženým, zejména těm, kteří jsou zcela nebo částečně upoutáni na invalidní vozík, ale i lidem nevidomým, pacientům se záchvatovými onemocněními a lidem s kombinovaným onemocněním.

Dále se Pomocné tlapky věnují výcviku vodících psů pro nevidomé.

Pomocné tlapky se od svého založení věnují také canisterapii. Informace o těchto aktivitách najdete na samostatné internetové stránce www.canisterapie.cz.

Třetí oblast činnosti společnosti se soustředí na osvětu v problematice soužití zdravých a handicapovaných lidí a využití asistenčních psů při integraci handicapovaných do společnosti.

Společnost Pomocné tlapky s celostátní i regionální působností vycvičila a předala za dobu své existence téměř devět desítek asistenčních psů a dva canisterapeutické psy a uspořádala velké množství besed pro děti a mládež a ukázek na školách a akcích pro tělesně postižené.

Pomocné tlapky o.p.s.
http://www.pomocnetlapky.cz/
E-mail: info@pomocnetlapky.cz
IČ: 26322641
Adresa: V.Kratochvíla 1073, 332 02, Starý Plzenec
Sbírka listin: 
https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=430014&typ=PLATNY


 

 Partneři projektu: Korálky Katlas; Ateliér fotodílna; Facebook marketing; Nejlevnější korálky; Jihlav city; Magnetické piktogramy; Sport Central; Start up Help